Mirjana Bobić Mojsilović se vraća na male ekrane

Poznatu književnicu i slikarku Mirjana Bobić Mojsilović javnost će uskoro moći da gleda u emisiji „Srećna Srbija sa Mirjanom Bović Mojsilović“.

U pitanju je emisija putopisnog karaktera, a kroz svoj prepoznatljiv kreativan, zabavan i iznad svega pozitivan pristup životu, Mojsilovićeva će u svojoj emisiji dočarati gledaocima sve lepote, zanimljivosti i specifičnosti Srbije i njenih stanovnika.

To će raditi tako što će obilaziti gradove, opštine, razgovarati sa ljudima na ulici, u restoranu, kafiću – na svim ćoškovima koji krase to mesto. Isprobavaće i specijalitete raznih krajeva, a kako kaže, proveriće i zašto je Srbija „neistraženi dragulj“.

Otkrivajući lepotu Srbije, njenih običaja i raznolikosti daje odgovor na pitanje „zašto bi trebalo da budemo zadovoljni ovim što imamo“.

Nova emisija emitovaće se od 15. novembra na Prvoj TV.

Bobić Mojsilović je i ranije vodila emisije: „Ovo vas još nisam pitala“ koja se prikazivala na TV B92 i „Pogodi ko dolazi na večeru“, prvi kulinarski tok-šou u Srbiji, koji je emitovan na TV Enter.

Izvor: BIZLife

Foto: Prva TV

What's your reaction?

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

developed by Premium.rs | Copyright © 2025. bizlife.rs | Sva prava zadržana.

MAGAZINE ONLINE