
IZJAVA DANA: „Osećam grižu savesti, ne znam da li sam zaslužio“
Košarkaška reprezentacija Srbije okupila se u Beogradu, a selektor Dušan Alimpijević je odmah objavio – Nikola Jokić je novi kapiten Orlova. Tim povodom Jokić je dao izjavu medijima.
„Osećam grižu savesti zbog neuspeha koji smo imali na prošlom takmičenju. Ne mogu kući da odem, da se kod kuće normalno ponašam, da me nije… ne mogu da kažem ’sramota’, ali eto – grize me savest i imam želju da vratimo košarku gde treba da bude…To je zadovoljstvo i privilegija. Ne znam jesam li zaslužio, mnoga velika imena su nosila tu traku, ima i momaka koji su stariji od mene, ali trener mi je dao to – pokušaću da nosim na terenu traku kako dolikuje. Selektora poznajem još iz drugarskih dana, čak smo i igrali jedan protiv drugog pre nekih 11-12 godina, tad je izgubio od mene, haha. Sa Duletom sam u jako dobrim odnosima, kao i sa Karijem i danas. Uvek mi je zadovoljstvo da podelim mišljenje – šala, košarka, komunikacija je uvek dobra stvar…Emocije su na mnogo većem nivou kada se igra za nacionalni tim, drugačije je… Predstavljaš svoj grad, svoju porodicu, momke koji rade s tobom“, rekao je on.
Saznajte sve o dešavanjima u biznisu, budite u toku sa lifestyle temama. PRIJAVITE SE NA NAŠ NEWSLETTER
Izvor: BIZLife
Foto: BIZLife










