
„Jedva čekam da mi isključe Tviter nalog, da budem kao Tramp“
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je povodom odluke Tvitera da pojedine srpske medije označi kao one koji sarađuju sa Vladom da je tako u stvari rečeno sve najlepše o tim medijima ističući da je “najnormalnije da sarađuju sa vladom, a ne tajkunima, lopovima i kriminalcima”.
“Jedva čekam da mi isključe nalog da budem još jedan Tramp u svetu, da se pokaže kako je dobro da talibanski portparoli imaju slobodan pristup toj slobodarskoj mreži, za koju bi neki rekli poslušničkoj mreži. Ja da budem poslušnik takvima neću”, poručio je on.
Vučić je čestitao medijima koji se suprostavljaju poslušničkoj mreži i koji šire slobodarske težnje i slobodarske ideje, uz pitanje zašto su se uznemirili što su tako označeni.
“Ti ljudi su sve najlepše rekli o tim medijima. S kim će da sarađuju – sa tajkunima? Najnormalnije je da sarađuju sa vladom. Mi i ne plaćamo najveći deo tih medija, a oni plaćaju Glas Amerike i BBC, pa nisu stavili da su to vladini mediji, to nisu mediji koji sarađuju već su vladini”, objasnio je on.
Tviter označio srpske medije koji „SARAĐUJU SA VLADOM“ (FOTO)
Izvor: Agencije
Foto: Beta/Dragan Kadarević