InfoKG: Sa službenog broja gradske uprave više od 1.000 SMS za „Zadrugu“

Sa službenog broja gradske uprave u Kragujevcu poslato je više od 1.000 SMS glasova za rijaliti program „Zadruga“, koji se emituje na Televiziji Pink, objavio je portal InfoKG.

Prema saznanjima tog portala, slučaj je u fazi ispitivanja i provere, a navodno je reč o funkcionerki gradske uprave.

Novoizabrani gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić, nije želeo da komentariše navode portala, dok se ne utvrde sve okolnosti. On je najavio da će nakon toga javnosti izneti sve detalje u vezi sa tim slučajem.

Cena jedne SMS poruke za glasanje u „Zadruzi“ je 36 dinara što, ako se potvrdi da je lokalna funkcionerka zloupotrebila službeni telefon i koristeći ga za privatne potrebe oštetila gradski budžet za 36.000 dinara.

Izvor: N1, FoNet

Foto: Pixabay

What's your reaction?

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

developed by Premium.rs | Copyright © 2025. bizlife.rs | Sva prava zadržana.

MAGAZINE ONLINE