
Maske i na otvorenom, nove zabrane…Krizni štab sprema nove mere?
Sednica Kriznog štaba Vlade Srbije biće održana u petak s obzirom na skok broja novozaraženih u Srbiji i pojavu značajnijeg broja obolelih u nekoliko gradova Srbije.
Moguće je da će se na sednici razmatrati uvođenje i novih mera.
Neke od tih mera, sudeći po izjavama članova Kriznog štaba, mogle bi da budu obavezno nošenje zaštitnih maski i na otvorenom kada dolazi do kontakata, zatim da se okupljanja smanje sa 30 na maksimalno 5 osoba ili na popunu zabranu okupljanja, lokalne zabrane kretanja, ne u celoj Srbiji, zatvaranje bioskopa i pozorišta i rigoroznije mere za ulazak u Srbiju, navodi Blic.
Sve informacije o koronavirusu možete pronaći u posebnoj rubrici na našem sajtu COVID-19.
Izvor: Blic
Foto: BIZLife
What's your reaction?
Komentari
-
-
PATRIOTA032
I sta sada kada dodju nove mere? Opet da se udari po restoranima i kaficima? Ja radim kao konobar u jednom restoranu u BG i mogu vam reci da smo i razbijeni i ubijeni za ovih 10 meseci koliko traje korona, nemamo ni za plate koliko je posao opao, jos i nove mere i gotovi smo.. A pritom jos par porodica zive od ovog restoranskog posla..
-
Pingback: Maske i na otvorenom, nove zabrane…Krizni štab sprema nove mere? - Vugla