ben aflek

Sveže oženjeni Ben Aflek prodaje „momačku kuću“

Glumac Ben Aflek koji se nedavno venčao sa Dženifer Lopez i s njom kupio zajednički dom u Los Anđelesu, odlučio je da svoju staru momačku kuću Pacific Palisades proda, a cena nekretnine je 30 miliona dolara.

Glumac je kuću kupio 2018. godine, posle razvoda od glumice Dženifer Garner. U njoj je živeo momački. Njena tadašnja vrednost bila je 19 miliona dolara, a sada se na tržištu nekretnina našla po ceni od 30 miliona dolara.

Aflek voli luksuzan način života, što se vidi po stilu enterijera njegove vile u Kaliforniji.

Kuća u u Napoli Drajvu prostire se na 1.350 kvadratnih metara i nalazi se na prestižnom golf terenu RivieraCountru Club.

 

Na samom ulazu je velika sala sa raskošnim lusterima, ognjištem, zasvođenim plafonima i velikim staklenim zidom ka dvorištu. U prizemlju kuće je vinski podrum, teretana, bar i prostorija za rekreaciju, iz koje se izlazi u dvorište.

Kalifornijski dom Bena Afleka je prelepa zelena oaza. U okviru prostranog travnjaka nalaze se uređene baštenske leje sa fikusima.

Kuća ima garažu za tri automobila, ogroman bazen, spa centar, kućni bioskop i potpuno opremljenu kuću za goste.

Preplaćena REKLAMA ili prava ljubav? Kako je Ben Aflek proslavio „Dankin Donats“ (FOTO)

Izvor: RTS

Foto: screenshot

What's your reaction?

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

developed by Premium.rs | Copyright © 2025. bizlife.rs | Sva prava zadržana.

MAGAZINE ONLINE