Er srbija, Ženeva

Er Srbija ponovo leti ka ovom evropskom gradu

Kompanija Er Srbija (Air Serbia) će od 23. juna ove godine uspostaviti direktne letove između Beograda i Ženeve (GVA), drugog po veličini grada u Švajcarskoj, saopšteno je danas.

Srpska nacionalna aviokompanija će na toj ruti saobraćati tri puta nedeljno, ponedeljkom, sredom i petkom.

„Obnavljanjem letova između Beograda i Ženeve dodatno jačamo prisutnost Er Srbije u Švajcarskoj. Pored Ciriha, do kog ćemo tokom letnje sezone saobraćati čak 21 put nedeljno, uvodimo i dodatna tri leta do Ženeve“, rekao je direktor za komercijalu i strategiju Er Srbije Boško Rupić.

On je dodao da je to jedan od najvažnijih evropskih diplomatskih i finansijskih centara, u kome živi i značajan broj pripadnika srpske dijaspore.

Saznajte sve o dešavanjima u biznisu, budite u toku sa lifestyle temamaPRIJAVITE SE NA NAŠ NEWSLETTER.

Izvor: BIZLife

Foto: Er Srbija promo

What's your reaction?

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

developed by Premium.rs | Copyright © 2025. bizlife.rs | Sva prava zadržana.

MAGAZINE ONLINE