Yettel

 „Brzo i sigurno” na Kopaoniku uz Gorsku službu spasavanja Srbije i Yettel

Tradicionalna ski trka pod nazivom „Brzo i sigurno“ u organizaciji Gorske službe spasavanja, održana je na Kopaoniku na ski stazi „Malo jezero“. Brzo i sigurno je ujedno i univerzalni spasilački motiv kojim se promoviše bezbedan boravak u prirodi, za šta se zalaže i Yettel, koji je strateški partner Gorske službe spasavanja i koji je ovog puta bio i generalni sponzor trke.

I ove, kao i prethodnih godina, imali smo goste iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Makedonije i Rumunije. Na turno trci bilo je dvadeset takmičara, dok je spasilačku trku i spuštanje spasilačkog čamca na stazi „Malo jezero“ vozilo oko 60 skijaša“, rekao je Igor Tonković, spasilac Gorske službe spasavanja Srbije.

Cela manifestacija protekla je u pozitivnom raspoloženju, uz brojnu publiku koja je uživala u izvanrednim potezima najboljih skijaša.

Izvor: BIZLife

Foto: Yettel

What's your reaction?

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

developed by Premium.rs | Copyright © 2025. bizlife.rs | Sva prava zadržana.

MAGAZINE ONLINE