Najbolja JAZZ svirka ovog vikenda: Koncert Vasila Hadžimanova u Ada Mall-u

Ovog petka Ada Mall organizuje veče posvećeno užicima za sva čula sa početkom u 19 časova.

Posetioci šoping centra će 27.9. imati jedinstvenu priliku da na trećem spratu uživaju u džezu najpoznatijeg balkanskog kvarteta – Vasil Hadžimanov.

Pored dobrog zvuka svi prisutni će moći da se prepuste podjednako dobrim ukusima jer će se koncert održati u Merkadi, posebnom gastronomskom konceptu u kojem birate specijalitete tajlandske, italijanske, libanske, indijske, američke kuhinje, uz specijalne delicije za vegane.

Dobro je spomenuti da baš ovde možete pronaći najraznovrsniju ponudu piva u gradu, sa preko 40 točenih i 60 flaširanih vrsta piva za svačiji ukus.

Celokupnom užitku doprineće atraktivni dizajn Ada Mall-a koji se smatra najlepšim molom u regionu, a koji svoju lepotu gradi na prirodnim materijalima, futurističkom dizajnu i zelenilu.

Predviđeno vreme trajanja koncetra Vasil Hadžimanov kvarteta je 90 minuta, a parking i ulaz su besplatni za sve posetioce Ada Mall-a.

 

 

Izvor: BIZLife

Foto: Promo

What's your reaction?

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

developed by Premium.rs | Copyright © 2025. bizlife.rs | Sva prava zadržana.

MAGAZINE ONLINE