Zavirite u majsko izdanje BIZLife Magazina čija su tema ESG principi i CSR prakse

Majski broj BIZlife Magazina je pred vama, a u ovom broju vam donosimo pregršt zanimljivih priča, intervjua, kolumni i ostalih dovoljno dobrih razloga da se pretplatite na BIZLife Magazin.

Tema koja nam je bila u fokusu ovog broja su ESG principi i CSR prakse. Predstavnici istaknutih domaćih kompanija govorili su samo za naš magazin o primeni ESG principa i implemnetaciji CSR praksi.

Očekuju vas svi detalji projekta Generator ZERO, u okviru kojeg je OTP banka nagradila projekat „Fragment ploče“.

Vuk Kosovac član Izvršnog odbora OTP banke za poslove s stanovništvom i razvoj digitala i Milena Mićanović, direktorka za komunikacije i odnose sa javnošću OTP banke, u unakrsnom intervjuu za novo izdanje magazina BIZLife objašnjavaju činioce „zelene strategije“ poslovanja.

Pored ovoga pripremili smo vam:

Farmaceutska industrija: Matija Majstorović

Osnivač platforme apoteka.rs govori o procesima uz pomoć kojih će digitalizacija farmaceutske industrije dovesti do jednostavnije i brže kupovine apotekarsog asortimana.

Korporativno: Marko Đorđević

O novoj Yuhorovoj komunikacijskoj platformi, poruci koju šalje i ciljnim grupama koje pogađa – razgovaramo sa direktorom razvoja poslovanja u ovoj kompaniji.

Marketing: Ravid Kuperberg

BIZLife donosi svetsku ekskluzivu: intervju sa jednim od vodećih kreativnih konsultanata na planeti.

Preduzetništvo: Bojana Damjanović

Vlasnica brenda i radnje Le Nonne Pasta Fresca, u kojoj možete pronaći kvalitetnu italijansku testeninu, otkriva svoju preduzetničku priču.

BIZ Događaj: Mingle Fest

U jedinstvenom ambijentu Muse Event Housea, na Dedinju, u prisustvu brojnih zvanica, održan je prvi Mingle Fest u Beogradu.

O najvažnijem pozivu

Ronald Zelinger, generalni direktor Hemofarm Grupe, specijalno za BIZLife piše kolumnu o donorskim akcijama i humanoj strani biznisa.

Kijanu Rivs

Kanadski glumac ima redak dar: obema nogama čvrsto stoji na zemlji.

Izvor: BIZLife

Foto: BIZLife

What's your reaction?

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

developed by Premium.rs | Copyright © 2025. bizlife.rs | Sva prava zadržana.

MAGAZINE ONLINE