Marko Milošević

IZJAVA DANA: „Današnji roditelji žive živote svoje dece“

Pesnik Marko Milošević govorio je o tome koliko mu je neshvatljivo današnje ponašanje roditelja koji previše ugađaju svojoj deci. 

„Na šta sam zaista netolerantan i alergičam, to je na ponašanje današnjih roditelja, a to je – mi živimo živote naše dece, mi jedemo šta se jede našoj deci, mi idemo gde je našoj deci zanimljvo i zabvno.Mi ih štitimo, branimo, ugađamo, prvi put kad ne bude tako – oni su u problemu. Mi smo išli na more gde su nađi roditelji hteli, a negde je akvapark, a mi danas idemo gde je zabava, gde je akvapark i ti sediš u akvaparku, ostalo ti možda još koliko godina živpota, ne znaš šta ti život nosi, ti stojiš i gledaš kako da detetu bude dobro. Najčešće roditelji svoje ambicije zadovoljavaju preko dece, mi nešto što nismo mogli da imamo u detinjstvu, misleći da ako deci to obezbedimo…mi to radimo zbog sebe“, rekao je on.

@o.svijesti Pjesnik Marko Milošević govori o tome koliko mu je neshvatljivo današnje ponašanje roditelja koji biraju restorane, putovanja, navike i odluke po željama djece — i misle da je to ljubav, a zapravo im oduzimaju šansu da postanu izdržljivi, zahvalni i samostalni. @Poezija Marko Milošević 🎧 Pogledaj/preslušaj cijeli razgovor na našem YouTube ili Spotify kanalu O svijesti. Linlovi su u opisu profila. Podcast se realizuje u saradnji sa @Informativna agencija MINA #osvijesti #roditeljstvo #granice #djeca #markomilosevic ♬ original sound – O.Svijesti

Saznajte sve o dešavanjima u biznisu, budite u toku sa lifestyle temamaPRIJAVITE SE NA NAŠ NEWSLETTER

Izvor: BIZLife

Foto: Printscreen:Youtube/OSvijesti

What's your reaction?

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

developed by Premium.rs | Copyright © 2025. bizlife.rs | Sva prava zadržana.

MAGAZINE ONLINE