
Palma hoće od Miškovića da iznajmi farme
Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma rekao je za današnji Kurir da se sastao sa vlasnikom Delta holdinga Miroslavom Miškovićem i da je sa njim razgovarao o iznajmljivanju farmi.
"Kod gospodina Miškovića išao sam da se informišem kako da se iznajme farme koje su u njegovom vlasništvu, a koje ne rade već tri godine", naveo je Marković, a Kurir piše da se susret dogodio u sedištu Delte u ponedeljak.
"Rekao mi je da će mi pismeno odgovoriti za nekoliko dana", naveo je Marković dodajući da je veliki broj poljoprivrednih proizvojača iz Jagodine zainteresovano za uzgoj stoke, a da te farme stoje prazne.
"Mišković je vlasnik fabrike "Juhor" iz Jagodine, a meso su otkupljivali od poljoprivrednika iz Jagodine. Juhor zapošljava 300 radnika, pa smo razgovarali da li može da se zaposli još ljudi. I za to je rekao da će mi odgovoriti", preneo je Marković.