Širi centar Niša bez struje i grejanja

U Nišu je danas oko 4.000 domaćinstva ostalo bez struje zbog kvara na trafostanici „Centar“, saopštilo je Javno preduzeće „Jugoistok“.

Zbog jutrošnjeg nestanka struje, Nišlije u širem centru grada i u nekoliko naselja ostali su i bez grejanja zbog prestanka rada podstanica za daljinsko grejanje.

U niškoj eletrodistribuciji navode da je kvar na trafo-stanici nastao jutros u 5.15, da su radnici na terenu i da bi kvar trebalo da bude otklonjen tokom prepodneva.

Niško preduzeće „Jugoistok“ navelo je da je na području elektrodistribucije Leskovac bez struje nekoliko naselja u opštinama Vlasotince i Surdulica.

Zbog preopterećenja mreže Na teritoriji Elektrotimoka Zaječar bez napajanja električnom energijom je oko 130 kupaca u Boru.

What's your reaction?

developed by Premium.rs | Copyright © 2025. bizlife.rs | Sva prava zadržana.

MAGAZINE ONLINE