Počinje festival elektronske muzike na Paliću

Deveti festival elektronske muzike „Summer3p“ počinje danas na Termalnom bazenu i Muškom štandu na Paliću, nedaleko od Subotice, najavio je organizator.

Do 24. jula nastupiće neki od trenutno najpopularnijih izvođača evropske elektronske scene, između ostalih: Kollektiv Turmstrasse (Nemačka), Slyde (Engleska), Mihai Popoviciu (Rumunija), Murko (Slovenija), Sex Shop Boys (Mađarska), Roby Deep (Slovenija), Dandy (Mađarska) i Danza Macabra (Slovenija).

„Summer3p“ će i ove godine biti mesto okupljanja, saradnje i komunikacije posetilaca iz regiona i sveta, kroz niz interesantnih i angažovanih radionica, kampanja i projekata.

Najavljene su dve važne kampanje – „Stop nasilju!“ i „Očistimo jezero Palić!“, kao i više radionica: radionica reciklaže, muzička radionica za decu, ekološka, audio, likovna i sportska radionica.

Zainteresovani će imati priliku da, uz asistenciju koordinatora radionica, usvoje ili usavrše umetničke tehnike i dobro se zabave, kao i da rezultate svog rada predstave u okviru izložbi krajem festivala.

Kompleti ulaznica, za sva četiri dana festivala, još uvek se mogu kupiti na svim prodajnim mestima „Eventima“, po ceni od 1.050 dinara, i putem njihove internet prezentacije www.eventim.rs.

Dnevne karte, po ceni od 350 dinara, prodavaće se od prvog dana „Summer3p“-a na ulazu Termalnog bazena.

What's your reaction?

developed by Premium.rs | Copyright © 2025. bizlife.rs | Sva prava zadržana.

MAGAZINE ONLINE