NIS nagrađen na Poljoprivrednom sajmu

Na 78. Poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu, Naftna industrija Srbije osvojila je šamponski pehar i 12 priznanja za vrhunski kvalitet motornih i hidrauličnih ulja. Iz Direkcije maziva NIS-a poručuju da im je namera da postanu lider na tržištu regiona i najavljuju nova ulaganja u prozvodne pogone.

Ulja i maziva „NISOTEC“ zadovoljavaju EURO standarde, omogućavaju uštedu enegije i štite životnu sredinu, a njihovu upotrebu odobrili su vodeći proizvođači automobila Volvo i Mercedes, poručuju iz Direkcije za maziva NIS-a i napominju da je samo prošle godine ostvaren 16 odsto veći plasman ulja i maziva od planiranog.

„Mi moramo ući u svaki kanal prodaje, moramo raditi kvalitetno i prema potrošačima moramo imati dobar odnos i najbolji mogući servis. Znači, moramo zadovoljiti potrošače, a ako to uradimo dobićemo liderstvo na tržištu. Uveren sam u to“ , poručuje direktor Direkcije maziva NIS-a Dmitrij Vukolov.

U NIS-u ističu da je više od 100 artikala, brenda „Nisotec“, proizvdeno u Rafineriji Novi Sad i najavljuju dalja ulaganja u proizvodne pogone i tehnologiju u toj fabrici.

Prema rečima Vukolova, jedan od najvećih razvojnih projekata, u vezi sa Rafinerijom Novi Sad, biće otvaranje linije za proizvodnju naftnih baznih ulja, a prvi rezultati, kako kaže, biće vidljivi do kraja godine.

What's your reaction?

developed by Premium.rs | Copyright © 2025. bizlife.rs | Sva prava zadržana.

MAGAZINE ONLINE