VUČIĆ KAO KOPERFILD: Predsednik istog dana na dva mesta

Često možemo pročitati vesti o istom događaju, ali sa potpuno različitim informacijama. Ali to je normalno. Različiti listovi, različiti izvori, različite poruke koje trebaju da se prenesu. Pa zar nije i „čuveni“ Nebojša Krstić ostavku na mesto člana Upravnog odbora RTS-a podneo zato što je javni servis preneo neku informaciju – afirmativno, a ne onako „kako treba“?

Ali retko se dešava da u tri dana od jednog medija dobijemo dve potpuno kontradiktorne informacije. Naime, Večernje novosti u svom izdanju od petka na naslovnoj strani su „saznali“ da predsednik Aleksandar Vučić 11.novembra dočekuje predsednika Rusije Vladimira Putina na vojnoj paradi sa „100 tenkova i novim raketama“. Spektakl u najavi.

Ali danas, isti list, ponovo na naslovnoj strani, najavljuje da će se Vučić, 11. novembra sastati u Parizu sa Trampom i Makronom da „traže rešenje za KiM“. U pitanju je skup povodom stogodišnjice pobede u Velikom ratu.

Gde će biti Vučić 11. novembra? U Beogradu? Parizu? Možda u Đakovici?

Izvor: BIZLife

What's your reaction?

Komentari

  • Djole

    Možda će tog dana biti u obilasku Crne Trave, tamo skoro nije bio.

  • baba vanga

    Neznam me ko će pobediti: Pink, Happy, Informer, Telegraf, Alo, Kurir, Novosti, krle22 ili.... Siguran sam da ćemo mi izgubiti.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

developed by Premium.rs | Copyright © 2025. bizlife.rs | Sva prava zadržana.

MAGAZINE ONLINE