U Ronaldovoj garaži „parkirano“ 17 miliona evra

Kristiano Ronaldo je u Mančesteru dočekan kao pravi kralj, a portugalski as povratkom u Engleku odlučio je da obnovi svoju kolekciju automobila, kupivši elegantni Bentley Flying Spur čija je vrednost 250.000 evra.

Pre nekoliko dana Junajtedova zvezda stigla je u klupski trening centar u Karingtonu sa svojim novim ljubimcem, a u pratnji je imao i članove privatnog osiguranja, koji su ga sledili u luksuznom Range Roveru.

Portugalski as se u svojoj garaži može pohvaliti supermodelima kao što su Ferrari, Lamborghini, Mercedes ili Bugatti.

Ronaldov vozni park je samo pre samo nekoliko meseci koštao oko 7 miliona, ali ta brojka je sada i više nego dvostruko veća, nakon što je u skorije vreme u svoju kolekciju uvrstio Bugatti Veyron i Chiron, McLaren Sennu i Ferrari F12 TDF.

Svetski mediji su izvestili da je sa Ferrari Monzom SP2 kupljenim pre leta i novim Bentleyjem, vrednost njegove „flote“ dostigla 17 miliona evra.

Ronaldova kolekcija automobila je bez sumnje jedna od najluksuznijih na svetu, a s obzirom na njegove ekonomske mogućnosti i sponzorske ugovore, predodređena je da se dodatno poveća.

Ronaldo NAJPLAĆENIJI fudbaler sveta

Izvor: Klix

Foto: Beta_AP

What's your reaction?

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

developed by Premium.rs | Copyright © 2025. bizlife.rs | Sva prava zadržana.

MAGAZINE ONLINE