Milšped - Transport Logistic u Minhenu

Milšped predstavlja inovacije na prestižnom sajmu Transport Logistic u Minhenu

Srpska logistička kompanija Milšped, koja posluje u čak 15 zemalja na tri kontinenta, ove godine učestvuje na jednom od najvažnijih svetskih sajmova iz oblasti transporta i logistike – Transport Logistic 2025, koji se održava od 2. do 5. juna u Minhenu. Na svom štandu u hali A5, Milšped prezentuje najnovija rešenja u oblasti digitalizacije i održive logistike, sa posebnim fokusom na inovacije koje unapređuju efikasnost i ekološku odgovornost u globalnim lancima snabdevanja.

Transport Logistic je vodeći međunarodni sajam logistike, mobilnosti, IT-ja i upravljanja lancima snabdevanja, koji svake druge godine okuplja više od 2.600 izlagača i desetine hiljada posetilaca iz celog sveta. Poseban akcenat ovogodišnje manifestacije stavljen je na digitalnu transformaciju, dekarbonizaciju i otpornost globalnih logističkih sistema.

MBox - Transport Logistic u Minhenu

Pored Milšpeda, na sajmu kao članica Milšped Group nastupa i kompanija MBox Terminals, koja izlaže svoja rešenja u hali B3. Time se još jednom potvrđuje globalno prisustvo i stručnost Milšpeda koja predstavlja Srbiju na jednom od najprestižnijih događaja u industriji.

Saznajte sve o dešavanjima u biznisu, budite u toku sa lifestyle temama. PRIJAVITE SE NA NAŠ NEWSLETTER.

Izvor: BIZLife

Foto: Milšped

What's your reaction?

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

developed by Premium.rs | Copyright © 2025. bizlife.rs | Sva prava zadržana.

MAGAZINE ONLINE