
Dragan Đilas – menadžer godine
Gradonačelnik Beograda Dragan Đilas proglašen je za menadžera godine na Samitu gradova lidera u Dablinu, u okviru nagrade „Best Enterprises“, saopštila je u utorak Služba za informisanje Grada Beograda.
Na Samit gradova lidera u Dablinu, gde će glavnom gradu Srbije biti dodeljena nagrada u kategoriji „Najbolji gradovi“, danas je otputovala zamenica gradonačelnika Beograda Tatjana Pašić.
Ona je rekla da je nagrada gradonačelniku Draganu Đilasu i gradu Beogradu „rezultat uložene energije i promena u gradu koji su prepoznati ne samo od naših sugrađana, već i od međunarodne javnosti.“
Nagrade dodeljuje organizacija „Europe Business Assembly“ (E.B.A) i one su ustanovljene 2007. godine. Kategorija „Najbolji gradovi“ ustanovljena je 2011. godine, a prvi dobitnik je gradonačelnica Oksforda Elise Benjamin.