Pametni sat u tri verzije do oktobra

Prema izveštaju tajvanskog portala Economic Daily News, kompanija Apple priprema tri verzije "pametnog" sata iWatcha, koji će se na tržištu pojaviti u trećem kvartalu ove godine.

Ponuda iWatcha će uključivati jedan uređaj sa 1,6 i dva uređaja sa 1,8-inčnim ekranom. Veća verzija će imati safirni sloj za zaštitu ekrana.

O ovakvoj ponudi iWatcha se pričalo poslednjih meseci, a prošlog meseca je Reuters objavio da će "pametni" sat dobiti 2,5-inčni ekran.

Mnogo se spekulisalo i o datumu dolaska iWatcha na tržište, a portal Re/code.net je prošlog mjeseca objavio da će Apple predstaviti iWatch u oktobru. U izveštaju se takođe navodi da postoji mogućnost promene planova.

Najnoviji izveštaj u kojem se spominje iWatch dolazi od pouzdanog analitičara Ming-Chi Kuoa, koji tvrdi da se, zbog kompleksnosti uređaja, iWatch neće naći u masovnoj proizvodnji do novembra.

What's your reaction?

developed by Premium.rs | Copyright © 2025. bizlife.rs | Sva prava zadržana.

MAGAZINE ONLINE