
Novi Dom zdravlja na Labudovom brdo 2013.
Na Labudovom brdu ove godine počeće izgradnja novog doma zdravlja u kome će moći da se leči više od 40.000 stanovnika iz tog dela Beograda.
Za sada je dobijena lokacijska dozvola za izgradnju te zdravstvene stanice, pokreće se postupak glavnog projekta, a kada on bude završen i dobijena građevinska dozvola, počeće izgradnja, navedeno je u saopštenju.
Novi Dom zdravlja na Labudovom brdu trebalo bi da bude završen krajem 2013. godine, kada će u njemu moći da se leče žitelji tog naselja, ali i oni koji žive u drugim delovima opštine Rakovica.
Grad će uskoro početi i izgradnju novog doma zdravlja u Surčinu, a u planu je i izgradnja urgentnog centra u Zemunu, koji će biti od izuzetnog značaja za opštine Novi Beograd i Zemun u kojima živi oko pola miliona stanovnika.