U Vašingtonu predstavljeni potencijali „Srbijagasa“

Delegacija preduzeća “Srbijagas” predstavila je u Vašingtonu američkim bankama i kompanijama potencijale srpskog gasnog giganta.
 
Generalni direktor preduzeća Dušan Bajatović predstavio je mogućnosti “Srbijagasa”  menadžmentima “Eksport import banke” i “Dženeral elektrik”, jedne od najvećih američkih kompanija  u oblasti energetike.
 
Delegacija je imala uspješne razgovore u američkom Institutu za naftu, američkom Udruženju za prirodni gas, kao i korporacijama “Ariel” i  “Katerpilar”, saopšteno je danas iz “Srbijagasa”.
 
Razgovorima delegacije “Srbijagasa” i američkih kompanija prisustvovala je ambasador SAD u Srbiji Meri Vorlik.
 
Posjetu “Srbijagasa” SAD zajednički su organizovali američka Ambasada u Beogradu, Stejt dipartment i Ministarstvo trgovine Srbije.

What's your reaction?

developed by Premium.rs | Copyright © 2025. bizlife.rs | Sva prava zadržana.

MAGAZINE ONLINE